Местење на хардвер ЕКСПЕРТСКИ

20 години искуство во производството

за нас

добредојден

Linyi громот местење CO., Ltd е основана во 1998 година, кој се наоѓа во Linyi Сити, провинцијата Шандонг. Нашата фабрика е специјализирана во линија на местење на хардвер, ние снабдување со широк опсег на производи, како што јажиња клипови, окови, turnbuckles, куки, прстени, thimbles, ракавите и така on.Focus на разновиден развој, ние се изгради добри односи со синџири фабрика, распонски краци фабрика, макара блок фабрика, оптоварување врзива фабрика и производи од нерѓосувачки челик фабрика, за да се обезбеди на различните потреби на нашите клиенти со најдобар квалитет и конкурентна цена.

 

Прочитај повеќе

Вести & Настани

во нас
Прочитај повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!