Местење на хардвер ЕКСПЕРТСКИ

20 години искуство во производството

за нас

Linyi громот местење CO., Ltd е основана во 1998 година, кој се наоѓа во Linyi Сити, провинцијата Шандонг. Нашата фабрика е специјализирана во производство местење на хардвер, можеме да снабдување јажиња клипови, окови, turnbuckles, куки, прстени, thimbles, синџири, распонски краци макара блок, оптоварување врзива и ОЕМ производи со повеќе од 20 години искуство. Нашите производи се извезуваат во Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток и Afirca.

Безбедно е нашата загриженост. Следејќи го принципот на "Квалитетот на прво место, клиентите пред се", ние да вложиме максимални напори да обезбеди врвен квалитет со конкурентна цена и одлична услуга. Искрено се добредојдени да контактирате со нас и да ја посетите нашата фабрика во својата погодност. Ние очекуваме да вашата посета и преговори, ние ќе ви биде сигурен партнер во Кина.


WhatsApp Онлајн Chat!