Кина врзе оптоварување врзивно средство 1500kg производители и добавувачи | ГРОМ

Местење на хардвер ЕКСПЕРТСКИ

20 години искуство во производството

се врзуваат за одредување на оптоварување врзивно средство 1500kg

Краток опис:


 • Пакување: Спакувани во gunny торба или картон потоа го ставаат на палета
 • Капацитет за производство на: 500T / месец
 • Примерок Време: Во рок од 3 дена по потврдата
 • Време на испорака: Според вашата цел количество
 • Порт: Кингдао
 • Испорака: на вода, воздух или да го изразите
 • Плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!