Кина turnbuckles комерцијален тип производители и добавувачи | ГРОМ

Местење на хардвер ЕКСПЕРТСКИ

20 години искуство во производството

Turnbuckles комерцијален тип

Краток опис:


 • Пакување: Спакувани во gunny торба или картон потоа го ставаат на палета
 • Капацитет за производство на: 500T / месец
 • Примерок Време: Во рок од 3 дена по потврдата
 • Време на испорака: Според вашата цел количество
 • Порт: Кингдао
 • Испорака: на вода, воздух или да го изразите
 • Плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  СЉЛ / kg Тежина секој / kg ГОЛЕМИНА mm БММ СММ DMM Emm Lmm
  100 0.16 6X100 145 215 12 10 100
  200 0.24 8X125 185 280 14 12 125
  300 0.39 10X150 210 325 16 14 150
  500 0.64 12X200 275 430 19 18 200
  1000 1.44 16X250 345 540 23 24 250
  1500 2,45 20X300 435 670 28 26 300
  2200 3.6 22X320 480 740 34 32 325
  3000 5 24X350 555 830 36 36 350
   15a6ba3996-300x96

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!