Кина Европската Голем Ди Shackle производители и добавувачи Тип | ГРОМ

Местење на хардвер ЕКСПЕРТСКИ

20 години искуство во производството

Европската Тип Голем Ди Shackle

Краток опис:


 • Пакување: Спакувани во gunny торба или картон потоа го ставаат на палета
 • Капацитет за производство на: 500T / месец
 • Примерок Време: Во рок од 3 дена по потврдата
 • Време на испорака: Според вашата цел количество
 • Порт: Кингдао
 • Испорака: на вода, воздух или да го изразите
 • Плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  СЉЛ / kg Тежина на 100 парчиња / kg DMM DMM МНА СММ БММ
  80 1.85 5 5 10 19 11
  100 3.4 6 6 13 25 14
  200 7 8 8 16 32 18
  320 13 10 10 19 38 20
  520 26 12 12 25 51 26
  800 50 16 16 32 64 33
  1100 80 20 20 38 76 40
  1500 130 22 22 44 89 50
  2100 200 25 25 51 100 57
  3000 310 28 28 57 115 68
  3500 430 32 32 64 127 73
  5000 700 38 38 76 152 85
  7000 1250 45 45 90 180 96
  8000 1750 50 50 102 200 108
  Забелешка: Максимална доказ оптоварување е 2 пати на граница работа оптоварување, Минимална крајна сила е 4 пати границата на работното оптоварување

  微 信 图片 _20190408165836


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!