China 320C SHBA TYPE EYE Prodhuesit fiksohem dhe Furnizuesit | bubullimë

Manipulim hardware EKSPERT

20 vite përvojë prodhim

320C LLOJI SHBA EYE HOOK

Përshkrim i shkurtër:


 • Paketimi: Paketuar në qese pëlhurë kërpi apo kuti kartoni pastaj të vënë në paletë
 • Prodhimi Kapaciteti: 500T / muaj
 • Koha mostër: Brenda 3 ditë pas konfirmimit
 • Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit
 • Port: Qingdao
 • dërgesë: nga deti, ajri apo shprehin
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ITEM NO. PESHA / KG WLL / T BL / T Φmm EMM hmm DMM LMM
  0.5T 0.18 0.5 2 16 19 17 9 97
  0.75T 0.27 0.75 3 19,05 22 19 9 110
  1T 0.35 1 4 23.11 23 21 10.5 125
  1.5T 0.65 1.5 6 28,45 24 26 12.5 140,5
  2T 0.86 2 8 31,75 27.5 28 14.5 162
  3T 1.75 3 12 39,62 33 37 18 201
  5T 3.5 5 20 50.8 40 46.5 23 256
  7.5T 6.3 7.5 30 61,98 51 57 28 317
  10T 7.5 10 40 72,14 57 67 32.5 360

  图片 1


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!