China G80 Manufacturers zinxhir aliazh dhe Furnizuesit | bubullimë

Manipulim hardware EKSPERT

20 vite përvojë prodhim

zinxhir G80 aliazh

Përshkrim i shkurtër:


 • Paketimi: Paketuar në qese pëlhurë kërpi apo kuti kartoni pastaj të vënë në paletë
 • Prodhimi Kapaciteti: 500T / muaj
 • Koha mostër: Brenda 3 ditë pas konfirmimit
 • Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit
 • Port: Qingdao
 • dërgesë: nga deti, ajri apo shprehin
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  madhësi Length brenda brenda Width të punës provë Breaking Force peshë peshë
  Ngarkesë (max) Test (Min) per 100ft per Meter
  inç mm mm mm kgs KN (Min) kn kgs kgs
  1/4 " 6 18 8.7 1150 22.5 45 24.3 0.8
  1/4 " 7 22 10.5 1570 30.8 61.6 33 1.08
  5/16 " 8 24 12 2050 40.3 80.6 43.5 1.43
  9 27 12 2500 50.8 102 54.8 1.8
  3/8 " 10 30 14.5 3200 63 126 67.6 2.22
  1/2 " 13 39 19 5400 107 214 113.6 3.73
  1 / 2L 13 82 24 5400 107 214 88.4 2.9
  5/8 " 16 48 23 8200 161 322 170.3 5.58
  3/4 " 19 57 26 11200 227 454 243,8 8
  3/4 " 20 60 28 12500 250 500 274,3 9
  7/8 " 22 66 29.5 15000 300 600 332 10.9
  1 26 78 35 20000 400 800 463 15.2

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!