Manipulim hardware EKSPERT

20 vite përvojë prodhim

Rreth nesh

Linyi Thunder manipulim CO., Ltd, u themelua në vitin 1998, e vendosur në Linyi City, Shandong Province. Fabrika jonë është e specializuar në prodhim hardware manipulim, ne mund të furnizimit clips litar teli, pranga, Turnbuckles, grepa, unaza, thimbles, zinxhirët, slings rrip i trashë pëlhure, bllok rrotull, lidhësit e ngarkesës dhe produkte OEM me përvojë më shumë se 20 vjet. Prodhimet tona janë eksportuar në Europian, Amerikën e Veriut, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Afirca.

sigurt juaj është shqetësimi ynë. Respektimi i parimit të "Cilësia e parë, Customer Pikësëpari", ne kemi bërë çdo përpjekje për të siguruar cilësi të lartë me çmim konkurrues dhe shërbime të shkëlqyera. Ne sinqerisht ju mirëpresim të na kontaktoni dhe do të vizitojë fabrikën tonë në lehtësinë tuaj. Ne jemi duke pritur për vizitën tuaj dhe të negociatave, ne do të jetë partneri juaj të besueshëm në Kinë.


WhatsApp Online Chat!