China lidh load binder Manufacturers 1500kg dhe Furnizuesit | bubullimë

Manipulim hardware EKSPERT

20 vite përvojë prodhim

lidhin poshtë ngarkesës binder 1500kg

Përshkrim i shkurtër:


 • Paketimi: Paketuar në qese pëlhurë kërpi apo kuti kartoni pastaj të vënë në paletë
 • Prodhimi Kapaciteti: 500T / muaj
 • Koha mostër: Brenda 3 ditë pas konfirmimit
 • Kohë për dorëzim: Sipas sasisë tuaj rendit
 • Port: Qingdao
 • dërgesë: nga deti, ajri apo shprehin
 • Pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!